شروع نویسندگی

 


 

 

531f0462

شروع یک نویسندگی!

فروش کار های خود را با جامعه درحال رشد ما شروع کنید

طراحان برتر به راحتی می توانند از فروش محصولاتشان ماهی 2 تا 5 میلیون تومان در آمد کسب کنند . اگه شما هم یک برنامه نویس هستید و وقت های ازاد خودتان را به نوشتن برنامه های جذاب اختصاص می دهید بهترین محل برای فروش آن ها فروشگاه ما می باشد . به راحتی ایده های پر فروش خودتان را به بهترین نحو طراحی کنید لازم نیست سیستم شما همه امکانات را دارا باشد پایه سیستم را بنویسید و بعد از قرار دادن در فروشگاه ان را توسعه دهید و محصول خود را پشتیبانی کنید . آینده خیلی خوبی در انتظار شماست از الان آغاز کنید !

 

50%

Earn Upto 80%

سود طراحان آماتور

طراحان آماتور میتوانند با تغییرات در قالب و اسکریپت های آماده، و فروش در این مارکت از سود بالای 50% بهره مند شوند.

طراحان حرفه ای

طراحان قالب های اختصاصی و حرفه ای میتوانند با فروش قالب های خود در این مارکت از سود بالای 80% بهره مند شوند

[fes_registration_form]


درباره فروشگاه

نرخ پرداخت

برای اولین بار فرشگاه ما کمترین سود ممکن را از درآمد شما کسر می کند . با تصمیمات گرفته شده فروشگاه ما ۱۵ درصد از فروش هر محصول شما برای تامین هزینه های سایت کسر می کند و بقیه درآمد شما به حساب شما واریز می شود تا زمانی که درخواست واریز به حساب بانکی را صادر کنید . حسابداران سایت مقدار درامد فروش شما را محاصبه خواهند کرد و هر پانزده روز یکبار تسویه حساب خواهد شد.

همکاری در فروش

بازاریابی اینترنتی به فرایند جذب و حفظ مشتری از طریق اینترنت گفته می شود. در انجام این نوع از بازاریابی باید اهداف را مشخص کرد و سپس وب سایتی مناسب از جهات مختلف مانند نحوه طراحی و برنامه نویسی مطابق با این اهداف تهیه کرد. تعیین اهداف در انجام بازاریابی اینترنتی بسیار مهم هستند. از جمله این اهداف می توان ترغیب بازدید کنندگان از وب سایت به تماس تلفنی و سفارش محصول ، دانلود کاتالوگ شرکت ، دانلود نسخه رایگان یک نرم افزار ، عضویت در وب سایت و … اشاره کرد.